קורס קידום אתרים אינטרנטי- הצעה מיוחדת

24 דקות ביום והאתר שלך מקודם כמו המתחרים הגדולים שלך

בואו ללמוד שיטה שבה בהשקעה של 24 דקות ביום תוכלו לקדם את האתר שלכם ולעקוף את המתחרים הגדולים שלכם. 

 בקורס נלמד:

1. איך לקדם את האתר למרות שאין לך זמן
2.איך ליצור מהלך אוטומטי כזה שהקידום יעבוד על אוטומט כל חודש
3. איך להניע את הגולש לפעולה ברגע שהגיע לאתר שלכם
4. איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל במהירות בביטויים שיניבו לכם רווחים בעסק

קורס קידום אתרים הינה הדרך הקלה הזולה והמהירה ביותר להביא את האתר אינטרנט שלכם מאנונימיות לקדמת הבמה.

כיום במידה ויש לך אתר אינטרנט, אך לא עושים עבורו קידום, זה כאילו אין לך כלום.

קידום אתרים הוא מצרך יקר, במיוחד בתחילת הדרך של העסק ויכול להגיע ל 2,500 ש"ח ומעלה מידי חודש.

בקורס קידום אתרים אני מלמדת אתכם- צעד אחר צעד איך לקדם בעצמכם את האתר.

כך שתוכלו להינות מקידום וחשיפה, גם בשלבים הראשונים של האתר.

אני מאמינה שעם הזמן, כאשר האתר יתקדם ותתחילו לקבל עבודה דרך האתר בעקבות הקידום, תוכלו לפנות אלינו על מנת שאנחנו נקדם עבורכם את האתר. 

איך בנוי הקורס:

 הקורס בנוי מ 7 שיעורים, כל השיעורים פתוחים מיידית:
גיליתי שהרבה אנשים קונים קורס, שמים אותו על המדף ולא עושים איתו כלום.  בתוכנית המיוחדת הזו, זה לא יקרה, כי כל החומר מוגש לך כבר מההתחלה,, אני נותנת לך תוכן מיוחד לכל שלב בו אתה נמצא.  אף פעם לא תהיה "מוצף" בעודפים, ואנחנו הולכים צעד אחר צעד.  שמתי לי מטרה:  שבתום תקופה זו, תהיה לך מערכת עוקפת תחרות של ממש.
 אתר חברים מיוחד עבור הקורס: כל משתתף בקורס יקבל שם משתמש וסיסמא, שם יחכו לך השיעורים, האתר יהיה פתוח לחברים שנה שלמה ולא רק לתקופת הקורס.

 כל משתתף בקורס יקבל ניתוח מעמיק על האתר שלו הכולל מצב מתחרים, ומה צריך לעשות     באתר על מנת להתחיל לקדמו בגוגל: על מנת לתת לכל אחד מהמשתתפים קרש קפיצה ודחיפה לתחילתה של עשייה, החלטתי לתת באופן אישי לכל משתתף בקורס ניתוח מעמיק על אתר אינטרנט  אחד שלו, כך שהתחלת הקידום היא לא מנקודת ה 0 אלא ממקום גבוה יותר.
 מחקר מילות מפתח עבור אתר האינטרנט שלך.
 

הנה חלק קטן ממה שתחשף בקורס:

 איך לבצע מחקר מילות מפתח: מחקר מילות המפתח הוא לב השיטה שלי, וכאן תגלה בדיוק איך לבחור את הביטויים והמשפטים שיש להם גם מספיק חיפושים, וגם תחרות מועטה מאד, כך אני מצליחה לדייק כל כך עם לקוחותי, וכך גם אתה תצליח.
 איך לעקוף את המתחרים שלנו: נלמד איך לעקוף את המתחרים, לבחור דווקא את הביטויים והמשטים שהם לא בחרו, ובזכות זה לקבל יותר פניות, יותר לקוחות תוך זמן קצר יחסית.
 איך ליצור דף שיניע לפעולה את הגולש שמגיע אליו: כאשר הגולש נכנס לאתר שלנו אנו צריכים להניע אותו לפעולה, לכתוב התקשר עכשיו או הירשם,ממש לא מספיק,אנו נלמד איך לעשות זאת בצורה שהלקוח יבין שהוא לא רק נרשם או מתקשר אלא רוצה להיות לקוח שלך.
 איך להשתמש בכלים של גוגל על מנת לקדם את האתר: כיום גוגל מאפשר לנו לדעת הכל על אתר האינטרנט שלנו, הבעיה מתחילה שלא יודעים לקרוא את הנתונים או יודעים לקרוא אך לא יודעים מה צריך לעשות, אנחנו בקורס נלמד ביחד על הכלים של גוגל וכלים נוספים באינטרנט המאפשרים לנו ללמוד יותר על האתר שלנו.
 איך לסדר את האתר כך שהגולשים ומנועי החיפוש יבינו מה אנחנו מוכרים באתר: וכך יקדמו אותנו: כאשר אנחנו בונים את האתר אנחנו רוצים שגוגל יבין במה האתר עוסק, אני אומרת בואו נסדר את האתר כך שהגולש יבין לאן הגיע, יש תורה שלמה בלסדר את האתר נכון, כך שכשהגולש יגיע אלינו הוא ימצא בדיוק אתמה שחיפש, אנו נלמד איך עושים את זה
 איך לכתוב תוכן מעניין ויצירתי ועדיין לקדם את האתר: לכתוב תוכן זה לא הכל, אנו צריכים לכתוב את התוכן כך שיהיה מעניין, כך שייתן ערך לגולש, אנו נלמד איך לכתוב תוכן בצורה כזאת שהתוכן לא יראה משעמם וגם מי שנכנס לכמה שניות יוכל להבין מה הולך להיות בתוכן שלפניו  
 איך לחזק את האתר ולגרום לגוגל לשים אותנו במקום הראשון בביטויים שלנו: לאחר שביצענו אופטימיזציה (סידור האתר כך שמנועי החיפוש מבינים במה האתר עוסק) אנו נראה את ההתקדמות של האתר, אך לא די בכך, עלינו כל הזמן לחזק את האתר, בקורס נלמד איך עושים את זה בצורה כזאת שהאתר יתחזק לא רק לתקופה קצרה אלא לאורך זמן.

לרכישת הקורס ב 4 תשלומים שווים של 699 ש"ח או בתשלום אחד של 2,450 ש"ח- הירשם וכנס לדף מאובטח להשלמת הרכישה: 


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *
אתר אינטרנט
הנה כמה דברים ששמחתי לקבל מבעלי עסק ששיטת קידום עוקף תחרות הפכה להיות מרכזית ביותר ביצירת הכנסות בעסק:

גיא סלוק- מנהל שיווק חברת סלו פארק טכנולוגיות בע"מ

ליאת ויסברד ליטבינוב- בעלת "ליליבלה- מתנות ליולדת"

וזה עוד לא הכל…

קראו את כל הפרטים על חבילת הבונוסים הגדולה והמקיפה ביותר שיצרתי אי פעם:

חבילת הבונוסים של Web Traffic Seo

מסמך סודי של גוגל שהגיע לידיים שלי+ ניתוח מעמיק שלי על המסמך- שווי ההטבה 1997 
במסמך גוגל מפרטים את השלבים לקידום האתרים בגוגל,דגשים לדברים שיש להסתכל עליהם על כל אתר, מסמך נדיר- נכס של ממש.

הנה צילום מטושטש- על מנת שתבינו שהמסמך בידיים שלי.

 

 קורס "איך לבנות קמפיין בגוגל אדוורדס"- שווי ההטבה 1,200  

בקורס Web Traffic Seo  ובערכה "סודות הקידום המנצח" אתם מקבלים את כל מה שצריך כדי להגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש הלא-ממומן (נקרא גם "אורגני"). אבל יש עוד אפשרות – לשלם ולהופיע בקידום ממומן. ולכן, הוספתי לכם קורס שלם בנושא, כי על מנת ליצור קמפיין בגוגל אדוורדס יש צורך לדעת איך לעשות את זה נכון. לאחר הקורס תדעו איך להקים קמפיין שיעלה לכם פחות ויגדיל את החשיפה, כי זו המטרה בקידום ממומן שבנוי נכון: להגדיל חשיפה ולשלם על כל קליק כמה שפחות. יחד עם הקידום האורגני, אתם חולשים על גוגל!


דיסק בונוס: הנעה לפעולה – ראיון עם יניב זייד- שווי ההטבה 250   +

סדנא אינטרנטית עם יניב זייד- איך נשכנע את הגולשים שהגיעו לאתר לקנות מאיתנו את המוצר או השירות- שווי ההטבה 450 
ריאיון מרתק שבו ד"ר יניב זייד, מנכ"ל אומנות השכנוע, ומומחה בינלאומי לשכנוע, חושף מהי הדרך לשכנע את הגולשים שהגיעו אליך לאתר להשאיר את מס' הטלפון שלהם, איך להניע את הגולש לפעולה ולשכנע אותו שאתה הדבר הטוב ביותר עבורו. כי בסופו של יום – הגעת למקום הראשון, הלקוח הקליק, והנה הוא אצלך באתר. עכשיו תדע גם מה לעשות איתו כשהוא מגיע כדי שיישאר, יחזור, וכמובן – ירכוש.
 

 סדנא אינטרנטית עם רוזין רוזנבלום- על כתיבה שיווקית יוצרת- שווי ההטבה 450 ₪

סדנא מרתקת עם המומחית מספר 1 לכתיבה שיווקית, רוזין הולכת לקחת אתכם למסע שממנו תצאו עם המון רעיונות יצירתיים לתכנים חדשים ויותר מזה,תדעו איך להתחיל לכתוב תוכן איכותי לאתר שלך והכי חשוב שיעשה את העבודה וידע לשווק אתכם הכי טוב שאפשר .
 

סדנא אינטרנטית עם לילך דרור מ"מגירות"-על הקשר שבין בניית אתר לקידום האתר- שווי ההטבה 450 ₪
לילך דרור, מנכ"לית בית הספר לשיווק באינטרנט, והמומחית מספר 1 בישראל להקמת אתרים חינמיים. בסדנא לילך תחשוף את מיטב הידע אודות החיבור של הקידום לכל עולם הוורדפרס ששולט כיום בשוק בניית האתרים החינמיים. עכשיו, לא רק תקדם את האתר שלך ביעילות, תראה איך הקידום משתלב בצורה המושלמת עם תהליך בניית האתר, והיום – האתר עצמו כלל לא צריך לעלות לך אפילו שקל!
* מתאים גם לבעלי עסקים שהאתר שלהם לא בנוי בפלטפורמה של וורפרס.


סדנא אינטרנטית עם לירון מור- על קידום וידאו בגוגל- שווי ההטבה 450 ₪

סדנא מרתקת עם לירון מור- אלופת הוידאו הישראלית, בסדנא לירון תגלה:
* איך להכנס מהר לעולם הוידאו
* איך לצלם וידאו שבאמת מניע לקוחות
* איך להתאים את הוידאו ליוטיוב
* איך, כמובן, לשלב הכל על מנת שהוידאו יקודם בגוגל.

 

שרון, מה גובה ההשקעה?

המטרה שלי היא פשוטה.

המטרה שלי היא שיהיה לכם מאד קל להחזיר את ההשקעה בקורס. ולמעשה, מנסיון עם כל כך הרבה לקוחות שהגיעו למקום הראשון, אין לי ספק שתעשו זאת.

כי לקוחותי היום משקיעים הרבה הרבה יותר, ומרוצים מאד.

היום, אנשים שמקבלים ממני ממש את מה שאתם מקבלים בקורס, משלמים לי מינימום של 2,000 ש"ח לחודש וגם הרבה יותר מזה, לאורך שנה שלמה. זה יוצא מעל 30,000 ש"ח לשנה וגם הרבה יותר מזה. וממשיכים איתי ולא מפסיקים כי אפילו בהשקעה כזו הם רואים את התוצאות – שזה אומר לקוחות חדשים שמוצאים אותם במקום הראשון, מתקשרים ומזמינים מהם מוצרים ושרותים.

אבל, אני יודעת שלרבים השקעה של 2,200 או 3,500 או 5,000 ש"ח לחודש, ועוד לשנה שלמה זוהי השקעה גבוהה מאד.

ולכן קבעתי את גובה ההשקעה בקורס Web Traffic Seo  כך: 4 תשלומים של 699 ש"ח בלבד. זה הכל, בלי מחוייבות לשנה, ובמחשבה שזוהי השקעה שיהיה לכם מאד קל להחזיר – הלקוחות הספורים הראשונים שיגיעו אליכם מהקידום כבר מזמן יחזירו את ההשקעה. ואחריהם יגיעו עוד ועוד ועוד.

ולמי שמעוניין לחסוך עוד יותר, ניתן לשלם בתשלום בודד של 2,450 ש"ח.

 האחריות שלי

כן, אני חושבת שהשקעתך בקורס web-traffic-seo היא באמת הזדמנות יוצאת דופן, ואין לי ספק שתוך ימים ספורים אסגור את ההרשמה, לאור כל האנשים שכותבים לי ומתקשרים אלי.

אבל החלטתי לעשות אפילו יותר מכך, ולצעוד שני צעדים גדולים לקראת כל מי שבאמת מעוניין. אני נותנת לכם אחריות מלאה על קורס web-traffic-seo.

האחריות שלי היא אחריות "שביעות רצון" מלאה ל-21 יום. קחו את הקורס, את כל הבונוסים, תעברו על החומרים, תשתמשו בהם, ואם מסיבה כלשהיא (ולא משנה לי מהי), תרצו להחזיר לי את הערכה, עשו זאת תוך 21 יום ואחזיר לכם את כל כספכם. אני פשוט רוצה שתרשו לעצמכם לתת לה בדיקה רצינית ולראות שהיא באמת כל מה שאני מספרת, והרבה יותר מכך.

בסופו של יום, המטרה שלי היא שתגידו לי –
שרון, ההשקעה שעשיתי היא הכי טובה שאי פעם הייתי יכול לעשות.

  הנה עוד המלצות שכתבו עלי לקוחות שרכשו את ערכת קידום האתרים "סודות הקידום המנצח" (הערכה הפיזית של פעם היא הקורס האינטרנטי של היום – כולל כמובן שידרוגים שנעשו)

 

 

 ועכשיו המלצות של לקוחות שאני מקדמת עבורם את אתר האינטרנט בגוגל:

 

 

 שרון,איך מזמינים?
לרכישת הקורס ב 4 תשלומים שווים של 699 ש"ח או בתשלום אחד של 2,450 ש"ח- הירשם וכנס לדף מאובטח להשלמת הרכישה: 


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *
אתר אינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>